fbpx

Lekarze Specjaliści

Zatrudniamy wielu, wysoce wykwalifikowanych lekarzy.

Zatrudniamy wielu, wysoce wykwalifikowanych lekarzy

Lekarze Specjaliści

Alergolog

dr Ciołek Grzegorz

Jeżeli zauważysz u siebie lub u swojego dziecka swędząca skórę, wysypkę, wodnisty katar i kichanie czy łzawienie oczu to znak, że należy zgłosić się do alergologa.

Chirurg

dr Pietruszka Maciej

Chirurg ogólny zajmuje się zabiegami operacyjnymi na narządach jamy brzusznej, takich jak: wycinanie tarczycy, wycinanie wyrostka robaczkowego, usuwanie przepukliny, leczenie oparzeń...

Dermatolog

dr Księżopolska-Oziębło Katarzyna

Zmagasz się z nadmiernie wypadającymi włosami? Niepokoją Cię zmiany skórne? A może podejrzewasz alergię? W walce z przypadłościami dotyczącymi skóry, włosów i paznokci pomoże dermatolog

Diabetolog

dr Godziejewska-Zawada Małgorzata

Diabetolog zajmuje się leczeniem cukrzycy. Do jego zadań należy również szeroko rozumiana działalność profilaktyczna.

Dietetyka

dr Kosińska Katarzyna

Oferujemy konsultacje dietetyczne udzielane przez wykwalifikowanych specjalistów. Z Nami ustabilizujesz swoją wagę, poprawisz stan swojego zdrowia, a przy okazji polepszysz swoje samopoczucie.

Endokrynolog

dr Gaweł Norbert,
dr Godziejewska-Zawada Małgorzata

Odczuwasz wiele niepokojących objawów, które mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych? Chcesz poznać przyczynę pojawiających się na skórze przebarwień, nudności, duszności czy zbyt szybkiego spadku masy ciała?

Ginekolog

dr Ewa Gojan,
dr Muzyczuk Mikołaj

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Wizyty u ginekologa nie odkładaj na później – na moment, w którym będą niepokoić Cię nieprzyjemne objawy. 1-2 konsultacje w roku wystarczą, aby cieszyć się pełnią zdrowia – także związanego ze sferą intymną.

Kardiolog

dr Brzozowski Adam

Kardiologia to obecnie jedna z kluczowych dziedzin medycyny, jako że schorzenia układu sercowo-naczyniowego zajmują czołowe miejsce na liście najczęstszych przyczyn zgonów w krajach rozwiniętych!

Laryngolog

dr Stablewski Roman,
dr Dariusz Kalinowski

Masz wrażenie szumy w uszach? Coraz gorzej słyszysz? Uskarżasz się na chrypkę, która nie mija już od dłuższego czasu? Te i wiele innych objawów powinny skłonić Cię do wizyty u laryngologa – specjalisty, który przyjmuje w Centrum Medycznym ROYALMED w Łomiankach.

Medycyna pracy

dr Kalinowski Dariusz

Centrum Medyczne Royalmed świadczy usługi z zakresu Medycyny Pracy w pełnym zakresie. Przedsiębiorcom z Łomianek i okolic proponujemy atrakcyjne warunki umów współpracy na badania wstępne i okresowe dla pracowników

Neurolog

dr Krystyna Gospodarczyk Szot

Neurolog to specjalista z zakresu neurologii – dziedziny medycyny, która zajmuje się chorobami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego.

Okulista

dr Michał Szot,
dr Krystyna Kazimierczuk

Masz wrażenie, że widzisz coraz gorzej? Wydaje Ci się, że oglądane obrazy są rozmyte i niewyraźne? Jeżeli męczą Cię problemy ze wzrokiem, czas odwiedzić specjalistę.

Ortopeda

dr Owczarek Dariusz

Doskwiera Ci ból kręgosłupa? A może pojawiły się problemy w obrębie aparatu ruchu? Aby poznać przyczynę dolegliwości i ją skutecznie wyleczyć, umów się na wizytę u ortopedy. W Centrum Medycznym ROYALMED w Łomiankach, możesz liczyć na specjalistyczną pomoc.

Pediatra

dr Anna Tulej,
dr Martynuska Joanna,
dr Jakub Łodyga,
dr Paula Kośla

U Twojego dziecka występują objawy infekcji lub pojawiły się dolegliwości wskazujące na alergię? Zauważasz inne sygnały, które Cię niepokoją? Pediatra z Centrum Medycznego ROYALMED w Łomiankach to specjalista, który pomoże rozwiać wątpliwości związane ze stanem zdrowia Twojego dziecka.

Psycholog

dr Barbara Świątek

Zmagasz się z problemami natury egzystencjonalnej? Doskwierają Ci gwałtowne zmiany nastroju? A może masz za sobą przykre doświadczenia życiowe? Psycholog z Centrum Medycznego ROYALMED w Łomiankach to specjalista, na którego możesz liczyć.

Internista

dr Paweł Marciniak,
dr Renata Kalkowska-Kryże,
dr Piotr Kocik,
dr Cezary Szykuła,
dr Deutsch Karol,

Internista to inaczej specjalista chorób wewnętrznych, do którego wybieramy się z powszechnymi objawami schorzeń wewnętrznych.

Onkolog

prof. Janusz Kocik

Onkolog to lekarz, który zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem nowotworów. Sprawdzamy również, jakie objawy powinny wywołać niepokój i skłonić do wizyty u specjalisty oraz badania, które warto zrobić przed wizytą.

Radiolog

dr Młyniec Joanna,
dr Jałocha Adam,
dr Rafał Sawicki,
dr Adam Głuszak
dr Jan Niwiński
dr Tomasz Owczarczak

Zajmuje się techniką obrazowania narządów (po przez badanie USG), a prowadzona przez niego praca umożliwia właściwe diagnozowanie chorób oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Pulmonolog

prof. Domagała-Kulawik Joanna

Pulmonolog zajmuje się Schorzeniami i wadami wrodzonymi układu oddechowego – rozpoznaje choroby i zaleca odpowiednie leczenie, informuje również, jak powinna wyglądać profilaktyka chorób układu oddechowego.

Urolog

dr Tomasz Domel

Urolog to specjalista leczący choroby związane z układem moczowo-płciowym. Wizyta u urologa dla niektórych może wiązać się z poważnym stresem, dlatego warto już wcześniej się do niej przygotować. Zobacz, z jakimi objawami zgłosić się do urologa i jak będzie przebiegała wizyta.

Poznaj naszą szeroką ofertę i umów wizytę już dziś. Telefon: +48 533 702 703, e-mail: recepcja@royalmedonline.com

Masz problem z zatokami?

Płukanie Zatok
Metodą Proetza

Ten nieinwazyjny i bezbolesny zabieg laryngologiczny charakteryzuje się wysoką skutecznością.

Pomaga zwalczyć infekcje górnych dróg oddechowych, w szczególności w przewlekłym zapaleniu błony śluzowej nosa.