fbpx

Lekarze Specjaliści

Zatrudniamy wielu, wysoce wykwalifikowanych lekarzy.

Zatrudniamy wielu, wysoce wykwalifikowanych lekarzy

Lekarze Specjaliści

Alergolog

dr Ciołek Grzegorz

Jeżeli zauważysz u siebie lub u swojego dziecka swędząca skórę, wysypkę, wodnisty katar i kichanie czy łzawienie oczu to znak, że należy zgłosić się do alergologa.

Chirurg

dr Maciej Jastrzębski

Chirurg ogólny zajmuje się zabiegami operacyjnymi na narządach jamy brzusznej, takich jak: wycinanie tarczycy, wycinanie wyrostka robaczkowego, usuwanie przepukliny, leczenie oparzeń...

Dermatolog

dr Księżopolska-Oziębło Katarzyna

Zmagasz się z nadmiernie wypadającymi włosami? Niepokoją Cię zmiany skórne? A może podejrzewasz alergię? W walce z przypadłościami dotyczącymi skóry, włosów i paznokci pomoże dermatolog

Diabetolog

dr Godziejewska-Zawada Małgorzata

Diabetolog zajmuje się leczeniem cukrzycy. Do jego zadań należy również szeroko rozumiana działalność profilaktyczna.

Endokrynolog

dr Gaweł Norbert,
dr Godziejewska-Zawada Małgorzata

Odczuwasz wiele niepokojących objawów, które mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych? Chcesz poznać przyczynę pojawiających się na skórze przebarwień, nudności, duszności czy zbyt szybkiego spadku masy ciała?

Ginekolog

dr Ewa Gojan,
dr Muzyczuk Mikołaj

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Wizyty u ginekologa nie odkładaj na później – na moment, w którym będą niepokoić Cię nieprzyjemne objawy. 1-2 konsultacje w roku wystarczą, aby cieszyć się pełnią zdrowia – także związanego ze sferą intymną.

Kardiolog

dr Brzozowski Adam

Kardiologia to obecnie jedna z kluczowych dziedzin medycyny, jako że schorzenia układu sercowo-naczyniowego zajmują czołowe miejsce na liście najczęstszych przyczyn zgonów w krajach rozwiniętych!

Laryngolog

dr Dariusz Kalinowski

Masz wrażenie szumy w uszach? Coraz gorzej słyszysz? Uskarżasz się na chrypkę, która nie mija już od dłuższego czasu? Te i wiele innych objawów powinny skłonić Cię do wizyty u laryngologa – specjalisty, który przyjmuje w Centrum Medycznym ROYALMED w Łomiankach.

Medycyna pracy

dr Kalinowski Dariusz

Centrum Medyczne Royalmed świadczy usługi z zakresu Medycyny Pracy w pełnym zakresie. Przedsiębiorcom z Łomianek i okolic proponujemy atrakcyjne warunki umów współpracy na badania wstępne i okresowe dla pracowników

Neurolog

dr Krystyna Gospodarczyk Szot

Neurolog to specjalista z zakresu neurologii – dziedziny medycyny, która zajmuje się chorobami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego.

Okulista

dr Michał Szot,
dr Krystyna Kazimierczuk

Masz wrażenie, że widzisz coraz gorzej? Wydaje Ci się, że oglądane obrazy są rozmyte i niewyraźne? Jeżeli męczą Cię problemy ze wzrokiem, czas odwiedzić specjalistę.

Ortopeda

dr Owczarek Dariusz

Doskwiera Ci ból kręgosłupa? A może pojawiły się problemy w obrębie aparatu ruchu? Aby poznać przyczynę dolegliwości i ją skutecznie wyleczyć, umów się na wizytę u ortopedy. W Centrum Medycznym ROYALMED w Łomiankach, możesz liczyć na specjalistyczną pomoc.

Pediatra

dr Anna Tulej,
dr Jakub Łodyga,
dr Paula Kośla

U Twojego dziecka występują objawy infekcji lub pojawiły się dolegliwości wskazujące na alergię? Zauważasz inne sygnały, które Cię niepokoją? Pediatra z Centrum Medycznego ROYALMED w Łomiankach to specjalista, który pomoże rozwiać wątpliwości związane ze stanem zdrowia Twojego dziecka.

Internista

dr Paweł Marciniak,
dr Renata Kalkowska-Kryże,
dr Cezary Szykuła,
dr Deutsch Karol,

Internista to inaczej specjalista chorób wewnętrznych, do którego wybieramy się z powszechnymi objawami schorzeń wewnętrznych.

Onkolog

prof. Janusz Kocik

Onkolog to lekarz, który zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem nowotworów. Sprawdzamy również, jakie objawy powinny wywołać niepokój i skłonić do wizyty u specjalisty oraz badania, które warto zrobić przed wizytą.

Radiolog

dr Adam Głuszak
dr Tomasz Owczarczak
dr Jakub Samkowski

Zajmuje się techniką obrazowania narządów (po przez badanie USG), a prowadzona przez niego praca umożliwia właściwe diagnozowanie chorób oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Pulmonolog

prof. Domagała-Kulawik Joanna

Pulmonolog zajmuje się Schorzeniami i wadami wrodzonymi układu oddechowego – rozpoznaje choroby i zaleca odpowiednie leczenie, informuje również, jak powinna wyglądać profilaktyka chorób układu oddechowego.

Urolog

dr Tomasz Domel

Urolog to specjalista leczący choroby związane z układem moczowo-płciowym. Wizyta u urologa dla niektórych może wiązać się z poważnym stresem, dlatego warto już wcześniej się do niej przygotować. Zobacz, z jakimi objawami zgłosić się do urologa i jak będzie przebiegała wizyta.

Poznaj naszą szeroką ofertę i umów wizytę już dziś. Telefon: +48 533 702 703, e-mail: recepcja@royalmedonline.com

Nowy lekarz Kardiolog

dr n. med. Jacek Chwiałkowski

Konsultacje kardiologiczne
Echo serca

Piątki: 8:00-13:00

Przyjmujemy zapisy przez Facebooka oraz telefonicznie.