Lekarze Specjaliści

Zatrudniamy wielu, wysoce wykwalifikowanych lekarzy.

Zatrudniamy wielu, wysoce wykwalifikowanych lekarzy

Lekarze Specjaliści

Alergolog

Ciołek Grzegorz

Jeżeli zauważysz u siebie lub u swojego dziecka swędząca skórę, wysypkę, wodnisty katar i kichanie czy łzawienie oczu to znak, że należy zgłosić się do alergologa.

Chirurg

Pietruszka Maciek

Chirurg ogólny zajmuje się zabiegami operacyjnymi na narządach jamy brzusznej, takich jak: wycinanie tarczycy, wycinanie wyrostka robaczkowego, usuwanie przepukliny, leczenie oparzeń...

Dermatolog

KSIĘŻOPOLSKA-OZIĘBŁO KATARZYNA

Zmagasz się z nadmiernie wypadającymi włosami? Niepokoją Cię zmiany skórne? A może podejrzewasz alergię? W walce z przypadłościami dotyczącymi skóry, włosów i paznokci pomoże dermatolog

Diabetolog

Godziejewska-Zawada Małgorzata

Diabetolog zajmuje się leczeniem cukrzycy. Do jego zadań należy również szeroko rozumiana działalność profilaktyczna.

Dietetyka

Kosińska Katarzyna

Oferujemy konsultacje dietetyczne udzielane przez wykwalifikowanych specjalistów. Z Nami ustabilizujesz swoją wagę, poprawisz stan swojego zdrowia, a przy okazji polepszysz swoje samopoczucie.

Endokrynolog

Gaweł Norbert, Godziejewska-Zawada Małgorzata

Odczuwasz wiele niepokojących objawów, które mogą świadczyć o zaburzeniach hormonalnych? Chcesz poznać przyczynę pojawiających się na skórze przebarwień, nudności, duszności czy zbyt szybkiego spadku masy ciała?

Ginekolog

Ewa Gojan, Mikołaj Muzyczuk

Chcesz zadbać o swoje zdrowie? Wizyty u ginekologa nie odkładaj na później – na moment, w którym będą niepokoić Cię nieprzyjemne objawy. 1-2 konsultacje w roku wystarczą, aby cieszyć się pełnią zdrowia – także związanego ze sferą intymną.

Kardiolog

Cezak Alicja, Brzozowski Adam

Kardiologia to obecnie jedna z kluczowych dziedzin medycyny, jako że schorzenia układu sercowo-naczyniowego zajmują czołowe miejsce na liście najczęstszych przyczyn zgonów w krajach rozwiniętych!

Laryngolog

Stablewski Roman, Dariusz Kalinowski

Masz wrażenie szumy w uszach? Coraz gorzej słyszysz? Uskarżasz się na chrypkę, która nie mija już od dłuższego czasu? Te i wiele innych objawów powinny skłonić Cię do wizyty u laryngologa – specjalisty, który przyjmuje w Centrum Medycznym ROYALMED w Łomiankach.

Medycyna pracy

Kalinowski Dariusz

Centrum Medyczne Royalmed świadczy usługi z zakresu Medycyny Pracy w pełnym zakresie. Przedsiębiorcom z Łomianek i okolic proponujemy atrakcyjne warunki umów współpracy na badania wstępne i okresowe dla pracowników

Neurolog

Krystyna Gospodarczyk Szot

Neurolog to specjalista z zakresu neurologii – dziedziny medycyny, która zajmuje się chorobami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego.

Okulista

Michał Szot, Krystyna Kazimierczuk

Masz wrażenie, że widzisz coraz gorzej? Wydaje Ci się, że oglądane obrazy są rozmyte i niewyraźne? Jeżeli męczą Cię problemy ze wzrokiem, czas odwiedzić specjalistę.

Ortopeda

Owczarek Dariusz

Doskwiera Ci ból kręgosłupa? A może pojawiły się problemy w obrębie aparatu ruchu? Aby poznać przyczynę dolegliwości i ją skutecznie wyleczyć, umów się na wizytę u ortopedy. W Centrum Medycznym ROYALMED w Łomiankach, możesz liczyć na specjalistyczną pomoc.

Pediatra

Anna Tulej, Martynuska Joanna, Jakub Łodyga

U Twojego dziecka występują objawy infekcji lub pojawiły się dolegliwości wskazujące na alergię? Zauważasz inne sygnały, które Cię niepokoją? Pediatra z Centrum Medycznego ROYALMED w Łomiankach to specjalista, który pomoże rozwiać wątpliwości związane ze stanem zdrowia Twojego dziecka.

Psycholog

Barbara Świątek

Zmagasz się z problemami natury egzystencjonalnej? Doskwierają Ci gwałtowne zmiany nastroju? A może masz za sobą przykre doświadczenia życiowe? Psycholog z Centrum Medycznego ROYALMED w Łomiankach to specjalista, na którego możesz liczyć.

Pulmonolog

Domagała-Kulawik Joanna

Pulmonolog zajmuje się Schorzeniami i wadami wrodzonymi układu oddechowego – rozpoznaje choroby i zaleca odpowiednie leczenie, informuje również, jak powinna wyglądać profilaktyka chorób układu oddechowego.

Urolog

Tomasz Domel

Urolog to specjalista leczący choroby związane z układem moczowo-płciowym. Wizyta u urologa dla niektórych może wiązać się z poważnym stresem, dlatego warto już wcześniej się do niej przygotować. Zobacz, z jakimi objawami zgłosić się do urologa i jak będzie przebiegała wizyta.

Radiolog

Młyniec Joanna, Andrysiak Renata, Jałocha Adam, Jędrzejczyk Maciej, Sawicki Rafał

Zajmuje się techniką obrazowania narządów (po przez badanie USG), a prowadzona przez niego praca umożliwia właściwe diagnozowanie chorób oraz wdrożenie odpowiedniego leczenia.

Zostań naszym
pacjentem już dziś!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami